Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

 Yusuf Kamil Genç

yusuf@teknolojihaberi.co


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Oğuzhan Çubuk

oguzhan@teknolojihaberi.co

Haber Müdürü / News Director

Alphan Çağlayan

alphan@teknolojihaberi.co


Editörler / Editors

Abdullah Pürçek

abdullah@teknolojihaberi.co

Furkan Yılmaz

furkan@teknolojihaberi.co

Hakan Beledin

hakan@teknolojihaberi.co

Erbay Bahadır

erbay@teknolojihaberi.co


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Numan Acar

numan@teknolojihaberi.co


Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. M. Sait Yaman


Mali Müşavir / Financial Advisor

Polat Kasapoğlu


Reklam / Advertise

Sercan Şentürk

reklam@teknolojihaberi.co


İletişim / Contact

Kadıköy Mahallesi Kanuni Sultan Sokak No:42 41000

Kocaeli/İzmit

Mail:

info@teknolojihaberi.co


Yazılım ve Sistem Yönetimi

Bu sitede WordPress 4.8 sürümü kullanılmaktadır.


Yer Sağlayıcı & Barındırma

 CSK Bilişim Teknolojileri LTD ŞTİ

Sunucu Çözümleri


 Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Site adı  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 Teknolojihaberi.co tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Teknolojihaberi.co’a aittir. Teknolojihaberi.co sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Teknolojihaberi.co’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Teknolojihaberi.co’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Teknolojihaberi.co’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Teknolojihaberi.co. However, sometimes the Teknolojihaberi.co uses third parties to process your information.Teknolojihaberi.co requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Teknolojihaberi.co requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Teknolojihaberi.co we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Teknolojihaberi.co and its services. When you use Teknolojihaberi.co online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Teknolojihaberi.co cookies section of our full Privacy Policy.