Künye

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

 Yusuf Kamil Genç

yusuf@teknolojihaberi.co


Haber Müdürü / News Director

Alphan Çağlayan

alphan@teknolojihaberi.co


Editörler / Editors

Abdullah Pürçek

abdullah@teknolojihaberi.co

Furkan Yılmaz

furkan@teknolojihaberi.co

Hakan Beledin

hakan@teknolojihaberi.co

Erbay Bahadır

erbay@teknolojihaberi.co


İletişim Mail / Contact Mail

info@teknolojihaberi.co


Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. M. Sait Yaman


Mali Müşavir / Financial Advisor

Polat Kasapoğlu


Reklam / Advertise

reklam@teknolojihaberi.co


Haber Stand Adres / Haber Stand Address

Kadıköy Mahallesi Kanuni Sultan Sokak No:42 41000

Kocaeli/İzmit


Yazılım ve Tasarım / Software and Design

WordPress, Publisher


Servis Sağlayıcı / Hosting

Sunucu Çözümleri


Yer Sağlayıcı & Barındırma

 CSK Bilişim Teknolojileri LTD ŞTİ

Sunucu Çözümleri


 Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Site adı  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

YAYIN İLKELERİ
Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. www.teknolojihaberi.co haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.teknolojihaberi.co, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN;
www.teknolojihaberi.co adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, bilgi@teknolojihaberi.co mail adresinden veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
teknolojihaberi© 2018